Rize Vestel Servisi

Servis Telefon: 0850 222 4 123

Giderek gelişen teknoloji ile birlikte bir çok marka bir çok çeşitte beyaz eşyayı daha gelişmiş olarak kullanıma sunmaktadır. Beyaz eşyaların kullanımları gün geçtikçe daha kolay hale gelmekte ve daha dayanıklı olarak üretilmektedir. Her marka kendine göre farklı üretimler yapsa da iç sistemleri tüm beyaz eşyaların hemen hemen kendi özelliklerini taşıyan cihazlar ile aynı şekilde üretilmektedir. Beyaz eşyalar sağlam ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Sağlam ve dayanıklı olarak üretilseler de bazı zamanlarda kullanıcı hataları bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılarak kullanım ömürlerinin aşılması nedeni ile arıza gösterebilirler. Beyaz eşyaların tümünün arıza göstermemesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımının yaptırılması gereklidir. Rize Vestel Servisi olarak beyaz eşyalardan en çok kullanılanlardan birisi olan kombilerin arızaların nasıl geliştiği hakkında siz değerli müşterilerimize bilgiler verelim istedik. Kombilerin arızaları nasıl gelişir, hangi arıza geliştiğinde mutlaka servise haber vermek gerekir aşağıda maddeler halinde sizin için hazırlanmıştır.

Kombi Arızaları

Kombiler çok sık olmasa da aralıklı süreçlerde kullanıcı hatalarından dolayı arıza gösterebilir. Kombilerin arıza göstermemesi için mutlaka kombilerin her yıl düzenli olarak sonbahar aylarında bakımdan geçirilmesi ve kombiye bağlı olarak çalışan kalorifer peteklerinin de temizletilmesi gereklidir. Kombi arızaları nelerdir?

  • Kombinin su damlatma arızaları
  • Kombinin çok sesli çalışma arızaları
  • Kombinin çalıştığı halde ısıtmama arızaları
  • Kombinin pilotunun yanmama veya isli yanma arızaları
  • Kombi sıcak su almak için açıldığında kalorifer peteklerinin yanma arızası
  • Kombi kalorifer peteklerinden ısı elde etmek için açıldığında kalorifer peteklerinin sadece üst kısmının ısınıp alt kısmının ısınmama arızası

Yukarıda maddeler halinde sıralamış olduğumuz arıza çeşitleri kombilerde görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gereklidir. kullanıcılar kendi çabaları ile kombi tamiri yapmaya çalıştıklarında kombiler tehlikeli daha büyük arızalara neden olabilir.

Müşteri Memnuniyeti
Oy Tarihi
Yorum
Vestel konusunda Rize'nin en eski ve en iyi servisi.
Kullanıcı Oyu
51star1star1star1star1star

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş