Rize Bosch Servisi

Servis Telefon: 444 63 33

En kaliteli beyaz eşya hangisi, hangi beyaz eşya bozulmadan uzun süre kullanılabilir gibi sorular sürekli olarak servislere beyaz eşya hususunda sorulan sorular arasındadır. Bu sorunun cevabı tam olarak beyaz eşyaların tümünün işletim sisteminin aynı olduğu, bir beyaz eşyayı en güzel şekilde kullanmak için beyaz eşyanın temiz bir şekilde kullanılması gerektiğidir. Beyaz eşyaları çok uzun bir süre kullanabilmek için beyaz eşyalara yılda bir kez olmak üzere bakım yaptırmak mecburidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm beyaz eşyalar eskiye nazaran çok daha iyi çalışır ve daha iyi bir verimle sahiplerine hizmet ederler. Beyaz eşyalar artık tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz elektronik ve dijital cihazlar olarak insan eli gücü ile yapılması gereken tüm işlerin üstlenilmesini sağlamaktadır. Rize Bosch Servisi olarak beyaz eşyalarınızı çok daha iyi kullanabilmeniz için beyaz eşyalarınızın temizliğine de dikkat etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Yaz demeden kış demeden soğutucu ve gıdaların bozulmaması için kullanılan buzdolapları tüm evlerde bulundurulan ve en çok kullanılan beyaz eşyalardan birisidir. Beyaz eşyalardan en çok kullanılanlardan birisi olup bazı beyaz eşyalara göre çok daha az arıza çıkartmaları ile ünlüdürler. Bunun nedeni aktif bir hizmette bulunmamalarıdır. Aralıklı süreçlerde gösterdikleri arızaların içinde dondurucu bölümü arızaları, kapak arızaları, su damlatma arızaları ve çok sesli çalışma arızaları bulunmaktadır. Buzdolabı aralıklı olarak temizlendiğinde arıza yapma olasılığında azalma olmaktadır. Peki; buzdolaplarının temizliği nasıl yapılmalıdır?

  • Buzdolabı temizliğinde yumuşak bez kullanılmalıdır. Sert çizici ve zedeleyici tel ve temizlik süngerleri hiçbir yüzeyinde kullanılmamalıdır.
  • Buzdolabı temizliği yapılırken, sirke, karbonat ve su gibi doğal malzemeler kullanılmalı yıpratıcı ve kimyasal maddeler içeren temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.
  • İç kısmı buzdolaplarının temizlenme esnasında raflar ve kapak kısmındaki bağlantılı raflar çıkartarak temizlenmeli ve sonrasında itina ile yerine takılmalıdır.
Müşteri Memnuniyeti
Oy Tarihi
Yorum
Boşuna sağı solu aramayın en iyi bosch servisi bu firma tecrübeyle sabit.
Kullanıcı Oyu
51star1star1star1star1star

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş