Pazar Vestel Servisi

Beyaz eşyaların kullanımının iyi yapılabilmesi için ilk beyaz eşya alımlarının dikkatli yapılması gereklidir. Tüm özellikleri gözden geçirilerek satın alınan beyaz eşyaların kullanımı kolay ve daha yeterli olarak uzun süre kullanılabilir. Beyaz eşyaların ortalama kullanım ömürleri on yıl olarak belirlense de beyaz eşyalar düzenli şekilde bakımları yaptırıldığında on yıldan daha uzun süre kullanılabilmektedir. Beyaz eşyalar sağlam ve kalite içerikli olarak beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Genellikle beyaz eşyaların bozulmasına neden kullanım ömürlerinin bakım yaptırılmadan aşılması ve kullanıcı hataları olarak gözlemlenmektedir. Pazar Vestel Servisi olarak Rize merkez ve çevre ilçelerde siz değerli hemşerilerimize beyaz eşya servisi olarak destek vermekteyiz. Tüm beyaz eşya arızalarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Arızaları

Beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun çok fazla arıza çıkarmayan elektronik ve dijital cihazlardır. Fakat bazı zamanlarda kullanıcı hataları bazı zamanlarda kullanım ömürlerinin aşılması nedeni ile beyaz eşyalar arıza gösterebilir. Peki; beyaz eşya arızaları nelerdir? Hangi beyaz eşyada en sık hangi arızalar görülür?

Çamaşır makinesi; çamaşır makinelerinde genellikle çamaşır makinesinin hiç çalışmama arızası, çamaşır makinesinin çok sesli çalışma arızası, çamaşır makinesinin program düğmelerinin çalışmama arızası, çamaşır makinesinin kapağından su sızdırma arızası görülebilir. Bu arızaların tümü mutlaka uzman bir servis elemanı tarafından tamir edilmesi gerekir.

Bulaşık makinesi; bulaşık makinelerinin birkaç arızası da çamaşır makinelerinde oluşan arızalar gibi gelişebilmektedir. Bulaşık makinesinin su alma arızaları, bulaşık makinelerinin su boşaltma arızaları, bulaşık makinelerinin sesli çalışma arızaları, bulaşık makinesinin deterjan kapağının arızaları ve bulaşık makinesinin kapak arızaları bulaşık makinelerinde görülen arızalardır.

Buzdolabı; buzdolapları sık arızalanmayan cihazlar olsa da buzdolaplarında kapı arızaları, program arızaları, raf kırığı arızaları, soğutmama arızaları ve sesli çalışma arızaları görülebilir. Tüm beyaz eşya arızaları için mutlaka servis çağırmak gereklidir.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş