Pazar Siemens Servisi

Aktif olarak tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar bize düşen görevleri yerine getirmede usta olarak üretilmiştir. Beyaz eşyalar evlerin her alanında kullanılırken, bir çok çeşidi bulunmaktadır. Beyaz eşyalardan en çok kullanılanları; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak ve kombilerdir. Beyaz eşyalar sağlam ve kalite içerikli olarak beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Sağlam ve kalite içerikli üretilmesine rağmen beyaz eşyaların aralıklı süreçlerde arıza çıkarttıkları gözlemlenebilir. Arıza çıkartan beyaz eşyalar mutlaka bir servise müracaat ederek tamir ettirilmelidir. Beyaz eşya tamirinden anlamayan kişiler kesinlikle beyaz eşyaların tamiri ile ilgilenmemelidir. Zira beyaz eşya tamirinden anlamayan kişiler beyaz eşya tamiri yapma aşamasında beyaz eşyaların çok daha fazla arızalanarak maliyeti yüksek tamirlerin ortaya çıkmasına neden olabilirler. Pazar servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde kombi arızaları hakkında bilgiler verelim istedik. Kombi arızaları hakkında bilgi almak istiyor iseniz yazımızın devamını okuyuz.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kış aylarında aktif olarak ısıtma sistemi için, tüm yıl boyunca da sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılan kombiler aktif olarak tüm yıl kullanılmaktadır. Kombileri arızasız olarak kullanmak için kombilerin mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kombilerin bakımları tam da zamanında yaptırıldığında kombilerde arıza görülme olasılığı ortadan kalkmaktadır. Kombi arızaları nelerdir?

  • Kombi su damlatıyor arızası
  • Kombi çok sesli çalışıyor arızası
  • Kombi çalıştığı halde ısıtmıyor arızası
  • Kombi çalışıyor fakat kaloriferlerin tümü çalışmıyor arızası
  • Kombinin pilot arızaları
  • Kombi yanıyor fakat kalorifer peteklerinin sadece üst kısmı yanıyor arızası

Yukarıda saymış olduğumuz arızalar kombilerde en sık görülen arızalardır. Bu arızalardan biri veya bir kaçı kombilerde görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gerekir.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş