Pazar Profilo Servisi

Ülkemizde beyaz eşya kullanılmaya başlanalı neredeyse yüz yıla yanaştı. Her kullanıcı tarafından benimsenen beyaz eşya kullanımı insanların yerine tüm işlerin üstlenilmesini sağlıyor. Çamaşır yıkama bulaşık yıkama, yemek pişirme, çamaşır kurutma, ısı sağlama ve soğutma gibi işlemleri yapan beyaz eşyalar beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir. Fakat sağlam kaliteli olarak üretilmelerine rağmen beyaz eşyaların da aralıklı süreçlerde arıza yaptıkları görülmektedir. Beyaz eşyaların sık sık arıza yapmaması için mutlaka her yıl düzenli olarak bir kez bakımının yapılması gereklidir.

Tüm beyaz eşyaların bakımı her yıl düzenli olarak yapıldığında beyaz eşyalarda arıza görme olasılığı ortadan kalkmaktadır. Beyaz eşyalar arızalandıklarında kesinlikle bu hususta bilgisi olmayan kişilere tamir yapmaları için teslim edilmemelidir. Aksi takdirde yanlış olarak yapılan işlemlerin tümü yüksek maliyetli tamirler olarak beyaz eşya sahibine dönebilir. Pazar Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Rize merkez ve çevre ilçelerde beyaz eşya bakım ve beyaz eşya onarım desteği veriyoruz. Destek almak için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Arızaları Ve Çözümleri

Her elektronik cihazda olduğu gibi kombiler de aralıklı süreçlerde arıza gösterebilir. Peki; kombilerde hangi arızalar daha sık görülür ve çözümleri nelerdir?

Kombi hiç çalışmıyor arızası; kombinin sigortasının atmasından, kombinin içinde bulunan bir parçanın arızasından, kombinin elektrik sisteminin kapalı olmasından, kombiye gaz sağlayan vananın kapalı olmasından dolayı kombi çalışmayı durdurmuş olabilir. Bu sorunlar gözden geçirilerek kombi tekrardan çalıştırılmaya başlanılabilir.

Kombim Isıtmıyor Arızası

Kombi çalıştığı halde ısıtmıyor arızası; kalorifer dönüş hattında bulunan filtrelerin tıkalı olmasından, kombinin termostat derecesinin düşük olmasından, petek girişindeki vanaların kapalı olmasından dolayı kombi çalıştığı halde ısıtmıyor olabilir. Bu arızaya engel olmak için filtreler temizlenir ve vanaların açık olup olmadığı kontrol edilir.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş