İyidere Bosch Servisi

Sürekli olarak işyerlerimiz ve evlerimizde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar vazgeçemediğimiz dijital ve elektronik cihazlarımızdır. Beyaz eşyaların ortalama olarak on yıl kadar kullanım ömürleri bulunmaktadır. Bu kullanım süresi aşıldıktan sonra bazı beyaz eşyaların arıza yapmaya başladıkları görülmektedir. Beyaz eşyaların düzenli ve uzun süre kullanılabilmeleri için mutlaka bakımlarının tam da zamanında yaptırılması gereklidir. İyidere Bosch Servisi olarak beyaz eşya tamir ve bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Rize merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan firmamıza tüm beyaz eşya çeşitlerinizi tamir ve bakım için teslim edebilirsiniz. Beyaz eşyaların daha iyi kullanılabilmeleri ve uzun süre arıza yapmadan kullanılabilmeleri için mutlaka düzenli olarak temizliklerinin de yapılması gereklidir. Beyaz eşyalarda temizliğin yapılması yağ birikimi ve toz birimini engelleyerek bozulma olmasını beyaz eşyalarda engelleyebilir. Siz değerli okurlarımız için bu makalemizin içeriğinde beyaz eşya arızalarının bazılarından bahsedelim istedik. Beyaz eşya arızalarının aşağıda saymış olduğumuz maddelerinde lütfen servis çağırmayı ihmal etmeyiniz.

Beyaz Eşya Arızaları

Çamaşır makineleri; çamaşır makineleri arızaları genellikle su akıtma arızaları, program çalışmama arızaları, çamaşır makinesinin hiç çalışmama arızası, çamaşır makinesinin alt kısmından su damlatma arızaları ve çamaşır makinesinin çok sesli çalışma arızaları gibi arızalar çıkartabilmektedir. Bu arızaların biri dahi çamaşır makinesinde görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gerekir.

Buzdolabı arızaları; buzdolabı arızalarından en sık görülenleri, buzdolabının hiç çalışmaması, buzdolabının çok sesli çalışması, buzdolabının raflarındaki kırıklar, buzdolabının kapak arızaları ve buzdolabının buzluk bölümünün soğutmaması gibi arızalardır.

Fırınlı ocak; fırınlı ocak arızalarının bir kısmı fırın kısmında bir kısmı da ocak kısmında oluşabilir. Bu cihazın genellikle ocaklarının birinin veya bir kaçının yanmaması, ocaklarının isli yanması, ocakların patlamalı yanması, ocak çakmak arızaları görülür. Fırın kısmında ise fırının alt ve üst kısmının pişirmeme arızaları ve fırın kapak arızaları çok sık fırınlarda görülebilen arızalardır.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş