Çayeli Profilo Servisi

Evlerimizde en değerli eşyalarımızdan olan beyaz eşyalar tüm iş yükünü üstlenerek insanların yapması gereken işleri yüklenmektedir. Bundan dolayı beyaz eşyalar evlerimizde en çok severek kullanmış olduğumuz cihazlardır. Beyaz eşyalar beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilir. Fakat aralıklı süreçlerde bu cihazlarında arıza yaptığı görülebilir. Genellikle beyaz eşyaların arızalanmasına neden kullanıcı hataları veya beyaz eşyaların kullanım ömürlerini tamamlamış olmalarıdır. Çayeli Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızı her yıl düzenli olarak arıza çıkartmamaları için bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Her yıl bakımı yapılan beyaz eşyalar arıza çıkartmama hususunda daha başarılıdırlar. Beyaz eşyaların bakımları her yıl düzenli olarak yapıldığında arıza beyaz eşyalarda oluşsa bile bu arızalar bakımı yapılmamış olan beyaz eşyalardan daha az maliyetli olarak ortaya çıkmaktadır.

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Enerji sınıfı: Enerji sınıfı denildiğinde A ve artıları akla gelmektedir. Bir bulaşık makinesinde diğer beyaz eşyalar gibi A yanında + işareti ne kadar fazla olursa bu o makinenin çok daha az enerji harcayarak çalışacağını gösterir.

Kurutma sınıfı: Kurutma sınıfında C ile A arasında değişen değerler sınıfı bulunmaktadır. A yıkama ayarı en iyi kurutma seviyesini göstermektedir.

Kapasite: Bu ayar bir yıkamada kaç kişilik bulaşık yükünün temizleneceğini göstermektedir.

Ses seviyesi: Bir bulaşık makinesinde ses seviyesi ne kadar düşük ise o bulaşık makinesi o kadar kalite içeriklidir. dB harfleri cinsinde bir bulaşık makinesinin ne kadar gürültü yaptığını gösterir.

Yıllık enerji sarfiyatı: Bu ölçülendirme kWh cinsinden verilmektedir. Değerin düşük olması bu ürünün çok daha fazla tasarruf yaptığını gösterir.

Yıllık su sarfiyatı: Su değerlendirmesi litre cinsinden verilir. Bu ölçülendirme değer düşürüldükçe artan tasarrufu göstermektedir.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş