Çayeli Beko Servisi

Beyaz eşyalar günümüzde sürekli olarak ev işlerinde kullanılan elektronik ve dijital cihazlardır. Bu cihazların kullanımı uzun süre yapılabilmesi için beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli üretilmişlerdir. Beyaz eşyalarda arıza sıklıkla oluşmamasına rağmen bazı zamanlarda beyaz eşyalarda kullanıcı kullanım hataları veya bir beyaz eşyanın kullanım ömrünün aşılması nedeni ile arıza görünebilmektedir. Çayeli Beko Servisi olarak siz değerli müşterilerimize bulaşık makinesi tamiri ve bakımı, çamaşır makinesi tamiri ve bakımı, çamaşır kurutma makinesi tamiri ve bakımı gibi bir çok beyaz eşya türünde tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Tamir ve bakım hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Bulaşık makinesi açılıyor fakat yıkama programını bir süre beklemesine rağmen açamıyor: Bu sorun genellikle elektronik bir arızadan kaynaklanıyor olabilir veya makinede bir su alma arızası meydana gelmiş olabilir. Soruna çözüm bulmak için makineyi tekrardan başlatarak başlayıp başlamadığı kontrol edilebilir. Eğer tekrar açıldığında çalışmıyorsa mutlaka servis çağırmak gerekir.

Bulaşık makinesinin düğmeleri çalışmıyor: Bulaşık makinesinde düğme sorunlarının oluşmasına neden elektronik arıza kaynaklı olabileceği gibi, düğmelerin yağ ve kir nedeni ile çalışmamasından dolayı da olabilir. Bu arızayı gidermek için makine aç kapat düğmesinden kapatılıp açılarak tekrardan başlatılır ve makinenin içinde pervanelere dokunan bir kabın olup olmadığı gözden geçirilir. Bu şekilde çözüm bulunamıyor ise servis çağırılır.

Bulaşık makinesi, yıkama sırasında çok ses çıkarıyor: Ses arızaları genellikle beyaz eşyalarda iç aksamlarda olan arızalardan oluşmaktadır. Bulaşık makinelerindeki çok ses yapma arızalarına çözüm bulabilmek için mutlaka makinenin su giriş ve çıkışının iyi çalıştığından emin olunmalıdır. Su giriş ve çıkışı kontrol edildiği halde ses çıkartıyor ise makine tekrardan başlatılmalıdır.

Bu Firma Hakkında Düşüncelerini Paylaş